MD015A222KAB
MD015A222KAB AVX Corporation
dipguard.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2200PF 50V NP0 2-DIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD01 2200pF 50volts C0G 10%.
Інші пропозиції MD015A222KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015A222KAB MD015A222KAB Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD01 2200pF 50volts C0G 10%