Продукція > AVX > MD015A270JAB
MD015A270JAB
MD015A270JAB AVX
dipguard-776726.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volt 27pF 5% C0G
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MD015A270JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015A270JAB MD015A270JAB Виробник : AVX Corporation dipguard.pdf Description: CAP CER 27PF 50V NP0 2-DIP