MD015A910JAB
MD015A910JAB AVX Corporation
dipguard.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 91PF 50V NP0 2-DIP
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 91pF 5% Radial.
Інші пропозиції MD015A910JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015A910JAB MD015A910JAB Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 91pF 5% Radial