MD015C102MAB
MD015C102MAB AVX Corporation
dipguard.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 2-DIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000pF 50V 20%.
Інші пропозиції MD015C102MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015C102MAB MD015C102MAB Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000pF 50V 20%