Продукція > AVX > MD015C333KAB
MD015C333KAB
MD015C333KAB AVX
dipguard-776726.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD01 0.033uF 50volts X7R 10%
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MD015C333KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015C333KAB MD015C333KAB Виробник : AVX Corporation dipguard.pdf Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R 2-DIP