MD015C472MAB
MD015C472MAB AVX Corporation
dipguard.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4700PF 50V X7R 2-DIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 4700pF 20% Radial.
Інші пропозиції MD015C472MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD015C472MAB MD015C472MAB Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 4700pF 20% Radial