MD015E184ZAB
MD015E184ZAB KYOCERA AVX
dipguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.18UF 50V Z5U 2-DIP
Packaging: Tube
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2-DIP
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.18 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.18UF 50V Z5U 2-DIP, Packaging: Tube, Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2-DIP, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.325" (8.25mm), Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.18 µF.