MD015X104MRA
MD015X104MRA KYOCERA AVX
dipguard-3162713.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF 20 % 0.325 in
Написати відгук