MD025A472JAB
MD025A472JAB KYOCERA AVX
dipguard-3162713.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 4700 pF C0G(NP0) 5 % 0.325 in
Написати відгук