MD025C184KAB
MD025C184KAB KYOCERA AVX
dipguard-3162713.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.18 uF X7R 10 % 8.25 mm
Написати відгук