MD025C224MAB
MD025C224MAB AVX Corporation
dipguard.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R 2-DIP
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 20 % 0.325 in.
Інші пропозиції MD025C224MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD025C224MAB MD025C224MAB Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.22uF 20% Radial
товару немає в наявності
MD025C224MAB MD025C224MAB Виробник : KYOCERA AVX dipguard-3162713.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 20 % 0.325 in