MD035C105KAA
MD035C105KAA KYOCERA AVX
dipguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 10 % 0.325 in
на замовлення 114 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 50V X7R 2-DIP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2-DIP, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.325" (8.25mm), Height - Seated (Max): 0.320" (8.13mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD035C105KAA MD035C105KAA Виробник : KYOCERA AVX dipguard.pdf Description: CAP CER 1UF 50V X7R 2-DIP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2-DIP
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.320" (8.13mm)
Capacitance: 1 µF
на замовлення 413 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
MD035C105KAA MD035C105KAA Виробник : AVX dipguard-776726.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MD03 1uF 50volts X7R 10%