MD035C684KAA KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER DIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.68 uF X7R 10 % 0.325 mm.
Інші пропозиції MD035C684KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MD035C684KAA MD035C684KAA Виробник : KYOCERA AVX dipguard-3162713.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.68 uF X7R 10 % 0.325 mm