MD112D-15EI MicroPower
Виробник: MicroPower
DC/DC, 1W, Вход: 10.8-13.2VDC, Выход: ±15VDC/±34mA, корпус SIP7, -40…+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук