MD9238X24B-FSR-CC
MD9238X24B-FSR-CC Mechatronics Fan Group
MD9238.pdf
Виробник: Mechatronics Fan Group
Description: FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Features: Conformal Coating, Thermal Overload Protector (TOP)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5400 RPM
Air Flow: 123.6 CFM (3.46m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.397 lb (180.08 g)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 58.4dB(A)
Static Pressure: 0.840 in H2O (209.2 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE, Features: Conformal Coating, Thermal Overload Protector (TOP), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5400 RPM, Air Flow: 123.6 CFM (3.46m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.397 lb (180.08 g), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 58.4dB(A), Static Pressure: 0.840 in H2O (209.2 Pa), Part Status: Active.