Продукція > ETA-USA > MDA24-16SX-W-C2-II
MDA24-16SX-W-C2-II
MDA24-16SX-W-C2-II ETA-USA
MDA24-SX-W-II-16347.pdf
Виробник: ETA-USA
Desktop AC Adapters 24W 16V 1.5A INTERCHANGE AC CLIPS
Написати відгук