Продукція > ETA-USA > MDA24-48SX-W-II
MDA24-48SX-W-II
MDA24-48SX-W-II ETA-USA
MDA24-SX-W-II-16347.pdf
Виробник: ETA-USA
Desktop AC Adapters 24W 48V 0.5A INTERCHANGE AC CLIPS
Написати відгук