MDA3KP28CAE3 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: BI-DIRECTIONAL TVS_16L DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SMD, Gull Wing
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 66A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V
Bidirectional Channels: 8
Voltage - Breakdown (Min): 31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BI-DIRECTIONAL TVS_16L DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SMD, Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 66A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 28V, Bidirectional Channels: 8, Voltage - Breakdown (Min): 31.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45.4V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.