MDC-470-16
MDC-470-16 KUBARA LAMINA
MDx470.pdf
Виробник: KUBARA LAMINA
Category: Diode modules
Description: Module: diode; double series; 1.6kV; If: 470A; 52MM; Ufmax: 1.1V
Electrical mounting: screw
Type of semiconductor module: diode
Semiconductor structure: double series
Mechanical mounting: screw
Max. forward voltage: 1.1V
Load current: 470A
Max. load current: 738A
Max. off-state voltage: 1.6kV
Max. forward impulse current: 11kA
Case: 52MM
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Diode modules, Description: Module: diode; double series; 1.6kV; If: 470A; 52MM; Ufmax: 1.1V, Electrical mounting: screw, Type of semiconductor module: diode, Semiconductor structure: double series, Mechanical mounting: screw, Max. forward voltage: 1.1V, Load current: 470A, Max. load current: 738A, Max. off-state voltage: 1.6kV, Max. forward impulse current: 11kA, Case: 52MM.