MDC110-16
MDC110-16 Guerte
MDC110A(M01-2)specification.pdf
Код товару: 98253
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Guerte
Корпус: 92x28x20мм
Uзвор, V: 1600 V
I пр, A: 110 A
Тип діодного моста: Діодна збірка
Монтаж: THT
Імпульсний струм, А: 2600 A
у наявності 120 шт:
108 шт - склад
2 шт - РАДІОМАГ-Київ
5 шт - РАДІОМАГ-Львів
5 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
Запобіжник що самовідновлюється RF2559-000
Код товару: 160396
Додати до обраних Обраний товар
ruef1-00images.pdf
Виробник: Littelfuse
Запобіжники (плавкі та самовідтворювані) > Самовідновлюючі (PolySwitch)
Корпус: Вивідний
Напруга макс., V: 30 V
Струм макс., А Imax: 100 A
Струм роб., мА Ihold: 1,85 A
Опір макс., Ohm: 0,06 Ohm
Опір мін., Ohm: 0,03 Ohm
Інші характеристики: PTC
товару немає в наявності
Кількість Ціна
kls8-dbl-datasheet.pdf
Виробник: KLS
Кріплення та металеві вироби > Стойки дистанцюючі
Внутрішня різьба: M3
Опис: Стійка опорна, монтажна, шестигранна з внутрішньою/зовнішньою різьбою різьбою M3/M3, h = 7мм, латунь
Відстань між платами (висота): 7 мм
Зовнішня різьба: M3
Матеріал: Латунь
199 шт - РАДІОМАГ-Київ
90 шт - РАДІОМАГ-Львів
90 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
220uF 400V EHL 25x50mm (EHL221M2GBA-Hitano)
ehl_20160530-datasheet.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 220 µF
Номін.напруга: 400 V
Серія: EHL
Темп.діап.: ...+105°C
Габарити: 25х50mm
у наявності: 290 шт
273 шт - склад
7 шт - РАДІОМАГ-Київ
3 шт - РАДІОМАГ-Харків
SCS-14 панель м/с (KLS1-216-14)
kls1-216-datasheet.pdf
Виробник: KLS
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Панелі для мікросхем
Короткий функціональний опис: Панель 14 контактів, крок 2,54, ширина: 7,62мм
К-сть контактів: 14
Тип панелі: Стандартні DIP
62 шт - РАДІОМАГ-Київ
39 шт - РАДІОМАГ-Львів
Мінімальне замовлення: 10
BR5010
BR5010specification.pdf
BR5010
Виробник: Guerte
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діодні мости та збірки
Корпус: 32x32x9,2мм
Uзвор, V: 1000 V
I пр, A: 50 A
Тип діодного моста: Однофазний
Монтаж: THT
Імпульсний струм, А: 450 A