MDC300-16[M06]
MDC300-16[M06] Guerte
M06_MDC300A_datasheet.pdf
Код товару: 154058
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Guerte
Корпус: 115х53х51мм
Uзвор, V: 1600 V
I пр, A: 300 A
Тип діодного моста: Діодна збірка
Імпульсний струм, А: 10000 A