MDC500-16[M07]
MDC500-16[M07] Guerte
M07MDCMDAMDK500Adatasheet.pdf
Код товару: 154059
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Guerte
Корпус: 126х63х55мм
Uзвор, V: 1600 V
I пр, A: 500 A
Тип діодного моста: Діодна збірка
Монтаж: THT
Імпульсний струм, А: 4000 A