Продукція > MDD > MDDG10R08D
MDDG10R08D
MDDG10R08D
MDDG10R08D00SD.pdf?rlkey=kml29wk2pvm4sxspi3t9ntag2&st=7dqf98xo&dl=0
Виробник: MDD
Description: MOSFET N 100V 70A TO252
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 70A
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 8.2mOhm @ 30A, 10V
Power Dissipation (Max): 100W
Vgs(th) (Max) @ Id: 2.5V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-252
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 2.5V, 10V
Vgs (Max): ±20V
на замовлення 2500 шт:
Написати відгук
Технічний опис MDDG10R08D MDD
Description: MOSFET N 100V 70A TO252, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Technology: MOSFET (Metal Oxide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 70A, Rds On (Max) @ Id, Vgs: 8.2mOhm @ 30A, 10V, Power Dissipation (Max): 100W, Vgs(th) (Max) @ Id: 2.5V @ 250µA, Supplier Device Package: TO-252, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 2.5V, 10V, Vgs (Max): ±20V.