MDF51-2S-12C
MDF51-2S-12C Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT HSG 2POS 12.00MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 2
Pitch: 0.472" (12.00mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Friction Lock
Part Status: Last Time Buy
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 2POS 12.00MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 2, Pitch: 0.472" (12.00mm), Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Friction Lock, Part Status: Last Time Buy, Number of Rows: 1.