MDH6045C-150MB=P3
MDH6045C-150MB=P3 Murata Electronics
J(E)TE243B-9101_MDH6045C_reference-1218946.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 15uH 1800mA 20% 0.0715Ohms AEC-Q200
на замовлення 999 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук