MDK100-10
MDK100-10 LUGUANG ELECTRONIC
MDx100_ser.pdf
Виробник: LUGUANG ELECTRONIC
Category: Diode modules
Description: Module: diode; double,common cathode; 1kV; If: 100A; M01H; screw
Case: M01H
Electrical mounting: screw
Mechanical mounting: screw
Load current: 100A
Max. forward voltage: 1.45V
Max. forward impulse current: 2.6kA
Max. load current: 157A
Max. off-state voltage: 1kV
Semiconductor structure: common cathode; double
Type of semiconductor module: diode
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Diode modules, Description: Module: diode; double,common cathode; 1kV; If: 100A; M01H; screw, Case: M01H, Electrical mounting: screw, Mechanical mounting: screw, Load current: 100A, Max. forward voltage: 1.45V, Max. forward impulse current: 2.6kA, Max. load current: 157A, Max. off-state voltage: 1kV, Semiconductor structure: common cathode; double, Type of semiconductor module: diode.