Продукція > ETA-USA > MDL65-24SX-W6
MDL65-24SX-W6
MDL65-24SX-W6 ETA-USA
MDL65-SX-W6-1371075.pdf
Виробник: ETA-USA
Desktop AC Adapters 65W 90-264VAC 24V 2.71A 1 OUTPUT
Написати відгук