Продукція > ETA-USA > MDL65-28SX-W6
MDL65-28SX-W6
MDL65-28SX-W6 ETA-USA
MDL65-SX-W6-1371075.pdf
Виробник: ETA-USA
Desktop AC Adapters 65W 90-264VAC 28V 2.32A 1 OUTPUT
Написати відгук