MDLSP1-14M-19 Essentra Components
Виробник: Essentra Components
Description: CB SUPPORT,DUAL LOCK,NATURAL
Packaging: Bulk
Mounting Type: Snap Lock
Length - Overall: 0.843" (21.40mm)
Between Board Height: 0.551" (14.00mm)
Holding Type: Snap Lock
Mounting Hole Diameter: 0.098" (2.50mm)
Mounting Panel Thickness: 0.065" (1.65mm)
Support Hole Diameter: 0.098" (2.50mm)
Support Panel Thickness: 0.065" (1.65mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CB SUPPORT,DUAL LOCK,NATURAL, Packaging: Bulk, Mounting Type: Snap Lock, Length - Overall: 0.843" (21.40mm), Between Board Height: 0.551" (14.00mm), Holding Type: Snap Lock, Mounting Hole Diameter: 0.098" (2.50mm), Mounting Panel Thickness: 0.065" (1.65mm), Support Hole Diameter: 0.098" (2.50mm), Support Panel Thickness: 0.065" (1.65mm).