MDLSP2-18M-01
MDLSP2-18M-01 Essentra Components
catalogues
Виробник: Essentra Components
Description: BRD SPT SNAP LOCK NYLON 18MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Snap Lock
Material: Nylon
Length - Overall: 1.075" (27.30mm)
Between Board Height: 0.709" (18.00mm)
Holding Type: Snap Lock
Mounting Hole Diameter: 0.138" (3.50mm)
Mounting Panel Thickness: 0.065" (1.65mm)
Support Hole Diameter: 0.138" (3.50mm)
Support Panel Thickness: 0.065" (1.65mm)
Part Status: Active
на замовлення 181 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRD SPT SNAP LOCK NYLON 18MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Snap Lock, Material: Nylon, Length - Overall: 1.075" (27.30mm), Between Board Height: 0.709" (18.00mm), Holding Type: Snap Lock, Mounting Hole Diameter: 0.138" (3.50mm), Mounting Panel Thickness: 0.065" (1.65mm), Support Hole Diameter: 0.138" (3.50mm), Support Panel Thickness: 0.065" (1.65mm), Part Status: Active.