Продукція > ITT CANNON, LLC > MDM-100SBSP-A174
MDM-100SBSP-A174
MDM-100SBSP-A174 ITT Cannon, LLC
4186c35008db4f169487095daea6ae58?response-content-disposition=inline%3B%20filename%2A%3DUTF-8%27%27ITT-Cannon-Microminiature-Connectors-Catalog.pdf&response-content-type=applicatio
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Number of Positions: 100
Number of Rows: 4
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Type, Micro-D
Shell Material, Finish: Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Primary Material: Metal
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 100, Number of Rows: 4, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Type, Micro-D, Shell Material, Finish: Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless, Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row, Primary Material: Metal.