MDM15PH004F ITT
Написати відгук
Технічний опис MDM15PH004F ITT
Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MDM15PH004F | Виробник : ITT |
на замовлення 147 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| MDM-15PH004F | Виробник : ITT Cannon, LLC |
Description: CABLE ASY D TO WIRE 15P 609.6MM |