Продукція > ITT > MDM15SH004P
MDM15SH004P
MDM15SH004P ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 262 шт:
Написати відгук
Технічний опис MDM15SH004P ITT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM15SH004P MDM15SH004P Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 262 шт:
Кількість Ціна
MDM-15SH004P Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-15SH004P.pdf Description: MICRO-D PLUG 15POS SKT 24" WIRE