Продукція > ITT > MDM15SH034P
MDM15SH034P
MDM15SH034P ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 262 шт:
Написати відгук
Технічний опис MDM15SH034P ITT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM15SH034P MDM15SH034P Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 262 шт:
Кількість Ціна
MDM-15SH034P Виробник : ITT Cannon, LLC ITT-Cannon-Microminiature-Connectors-Catalog.pdf Description: CABLE ASY D TO WIRE 15P 203.2MM