Продукція > ITT > MDM15SH003LA174
MDM15SH003LA174
MDM15SH003LA174 ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM-15SH003L-A174 Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-15SH003L-A174_SPEC.pdf?PARTNO=MDM-15SH003L-A174 Description: MICRO 15 F 18" RBW JACKS LP