Продукція > VISHAY DALE > MDP1401100KGE04
MDP1401100KGE04
MDP1401100KGE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 13 RES 100K OHM 14DIP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 14pin 100Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1401100KGE04 MDP1401100KGE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 100Kohms 2% Bussed