Продукція > VISHAY DALE > MDP140110K0GE04
MDP140110K0GE04
MDP140110K0GE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14DIP
на замовлення 269 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 10Kohms 14pin 2% M-DIP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP140110K0GE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 10Kohms 14pin 2% M-DIP