Продукція > VISHAY DALE > MDP1401220RGE04
MDP1401220RGE04
MDP1401220RGE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 13 RES 220 OHM 14DIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 14pin 220ohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1401220RGE04 MDP1401220RGE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 220ohms 2% Bussed