Продукція > VISHAY DALE > MDP140133K0GE04
MDP140133K0GE04
MDP140133K0GE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 13 RES 33K OHM 14DIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 14pin 33Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP140133K0GE04 MDP140133K0GE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 33Kohms 2% Bussed