Продукція > VISHAY DALE > MDP14013K30GE04
MDP14013K30GE04
MDP14013K30GE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 13 RES 3.3K OHM 14DIP
на замовлення 482 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 14pin 3.3Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP14013K30GE04 MDP14013K30GE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 3.3Kohms 2% Bussed