Продукція > VISHAY DALE > MDP14014K70GE04
MDP14014K70GE04
MDP14014K70GE04 Vishay Dale
31511.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES ARRAY 13 RES 4.7K OHM 14DIP
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 14pin 4.7Kohms 2% Bussed.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP14014K70GE04 MDP14014K70GE04 Виробник : Vishay / Dale 31511.pdf Resistor Networks & Arrays 14pin 4.7Kohms 2% Bussed