Продукція > VISHAY > MDP140156K0GE04
MDP140156K0GE04
MDP140156K0GE04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 56K Ohm 2% 1.73W ±100ppm/°C BUS Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP140156K0GE04 Виробник : Vishay / Dale Resistor Networks & Arrays MDP14-01 56K 2% E04 e1