Продукція > VISHAY > MDP1403100RGD04
MDP1403100RGD04
MDP1403100RGD04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1.73W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1403100RGD04 MDP1403100RGD04 Виробник : Vishay / Dale Resistor Networks & Arrays 14pin 100ohms 2% Isolated