Продукція > VISHAY / DALE > MDP140310K0GD04
MDP140310K0GD04
MDP140310K0GD04 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays 14pin 10Kohms 2% Isolated
на замовлення 309 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 1.73W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP140310K0GD04 MDP140310K0GD04 Виробник : Vishay 31511.pdf Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 1.73W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube