Продукція > VISHAY > MDP1403120KGD04
MDP1403120KGD04
MDP1403120KGD04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 120K Ohm 2% 1.73W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1403120KGD04 MDP1403120KGD04 Виробник : Vishay / Dale Resistor Networks & Arrays 14pin 120Kohms 2% Isolated