Продукція > VISHAY > MDP140312K0GE04
MDP140312K0GE04
MDP140312K0GE04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 12K Ohm 2% 1.73W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP140312K0GE04 MDP140312K0GE04 Виробник : Vishay / Dale Resistor Networks & Arrays 14pin 12Kohms 2% Isolated