Продукція > VISHAY > MDP140313K0GD04
MDP140313K0GD04
MDP140313K0GD04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 13K Ohm 2% 1.73W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук