Продукція > VISHAY > MDP1403150KFE04
MDP1403150KFE04
MDP1403150KFE04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 150K Ohm 1% 1.73W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
Написати відгук