Продукція > VISHAY > MDP140315K0GD04
MDP140315K0GD04
MDP140315K0GD04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 15K Ohm 2% 1.73W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP140315K0GD04 MDP140315K0GD04 Виробник : Vishay / Dale Resistor Networks & Arrays 14pin 15Kohms 2% Isolated