Продукція > VISHAY > MDP1403180RGD04
MDP1403180RGD04
MDP1403180RGD04 Vishay
31511.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 180 Ohm 2% 1.73W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDP1403180RGD04 MDP1403180RGD04 Виробник : Vishay / Dale Resistor Networks & Arrays 14pin 180ohms 2% Isolated